Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,27344,37371
EUR4,23424,30201
GBP4,95575,04041
USD3,90543,98821
UAH0,09080,10531
AED1,03681,14751
AFN0,02900,03381
ALL0,04220,04771
AMD0,00980,01171
ANG1,70132,57861
AOA (100) 0,19000,2850100
ARS0,00360,01331
AUD2,55932,67061
AWG1,98002,21001
AZN2,25252,45151
BAM2,17852,39991
BBD1,88002,11331
BDT0,03760,04231
BGL2,18332,34671
BGN2,18062,35461
BHD9,430010,48001
BND2,81003,12001
BOB0,57500,63301
BRL0,78630,90751
BSD3,62004,02001
BYN1,14861,27731
BZD1,66001,87001
CAD2,83322,94131
CDF (100) 0,07800,1170100
CLP0,00400,00491
CNY0,52210,59961
COP (100) 0,10200,1120100
CRC0,00800,00881
CUP0,15000,17001
CVE0,03880,04381
CZK0,16790,17901
DKK0,50460,55241
DOP0,06900,07901
DZD0,01690,02001
EGP0,07870,13721
ETB0,04100,07401
FJD1,74001,92001
GEL1,45101,66741
GHS0,24400,30501
GMD0,06760,07431
GNF (100) 0,02430,0340100
GTQ0,44800,59891
GYD0,01200,01601
HKD0,46430,54261
HNL0,13600,17001
HRK0,54620,62051
HUF0,00010,00011
IDR (100) 0,02440,0273100
IEP4,16545,27441
ILS0,91961,10921
INR0,04500,05151
IQD (100) 0,29600,3290100
IRR (100) 0,00070,0026100
ISK0,02500,02971
JMD0,02470,03221
JOD5,34285,89271
JPY0,02490,02841
KES0,03040,03431
KGS0,04270,04721
KHR (100) 0,09700,1070100
KRW0,00290,00321
KWD11,896713,01331
KZT0,00860,00971
LAK (100) 0,01840,0202100
LBP (1000) 0,03501,90001000
LKR0,01410,01581
LSL0,14000,18601
LTL1,18421,18421
LVL2,95475,50021
LYD0,68000,77001
MAD0,41230,46401
MDL0,20200,22901
MGA (100) 0,09000,1100100
MKD0,06980,07481
MMK (100) 0,18700,2060100
MOP0,46600,49101
MUR0,08700,09401
MVR0,26000,32001
MWK (100) 0,20400,2850100
MXN0,00250,00281
MYR0,82410,89241
MZN0,04550,05851
NAD0,21800,24001
NOK0,29720,34621
NPR0,02900,03981
NZD2,36972,54321
OMR10,162510,95751
PEN1,06001,16501
PHP0,06770,07341
PKR0,01220,01371
PYG (100) 0,03800,0435100
QAR1,04201,12601
ROL0,83000,96001
RON0,84060,92011
RSD0,03490,04091
RUB0,04030,04601
RWF (100) 0,18500,2580100
SAR1,01581,09901
SCP4,55505,01001
SCR0,27930,33001
SEK0,35380,37261
SGD2,84943,01611
SYP (100) 0,00310,0092100
THB0,10410,12221
TJS0,37000,40901
TND1,23231,38551
TOP1,51001,89001
TRL0,12500,15001
TRY0,11870,14751
TWD0,12000,14601
TZS0,00140,00231
UYU0,08000,11001
UZS (100) 0,03300,0339100
VND (100) 0,01520,0174100
XPF0,03580,03941
YER (100) 0,08900,2660100
ZAR0,20490,23411
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-05-24 8:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,29164,32911
EUR4,24344,28461
GBP4,97765,02951
USD3,92143,96581
AUD2,58582,62081
BGN2,15992,20091
CAD2,85402,88711
CNY0,53740,57641
CZK0,17020,17471
DKK0,56760,57551
HKD0,49470,51511
HRK0,61090,63091
HUF0,01100,01121
ILS1,29131,36511
JPY0,02490,02531
MXN0,23030,24201
NOK0,36510,37221
NZD2,38052,43031
RON0,84350,87151
RUB0,04890,05091
SEK0,36330,37041
SGD2,90202,93371
THB0,10360,11121
TRY0,11640,12831
ZAR0,20600,22101
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-05-24 8:50
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,26074,34674,3072
EUR4,22134,30654,2699
GBP4,95345,05345,0113
USD3,89633,97513,9394
AUD2,58272,63492,6110
CAD2,84732,90492,8805
CZK0,17070,17410,1727
DKK0,56570,57710,5722
HUF0,01090,01110,0110
JPY0,02480,02530,0251
NOK0,36630,37370,3690
SEK0,36370,37110,3679
XDR5,15985,26405,2192
Kursy kup. i sprz. z 2024-05-24
Kursy średnie z 2024-05-23

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,22254,3969
EUR4,11104,4162
GBP4,82815,1820
USD3,80074,0834
AED1,00671,1362
AUD2,51542,6931
BGN2,10142,2580
CAD2,77172,9731
CNY0,52230,5646
CZK0,16640,1783
DKK0,55140,5916
HKD0,48740,5228
HRK0,54710,5717
HUF0,01070,0114
ILS1,03991,1043
JPY0,02430,0261
MXN0,22700,2446
NOK0,35660,3826
NZD2,31722,4915
RON0,82570,8883
RUB0,04190,0449
SEK0,35420,3803
SGD2,81553,0197
THB0,10360,1112
TRY0,11700,1278
ZAR0,20560,2216
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

X
CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999277,70333,00
Złoto - 986267,67311,67
Złoto - 916261,30285,00
Złoto - 750202,33240,00
Złoto - 585157,17190,00
Złoto - 500131,33169,00
Złoto - 375100,00130,50
Złoto - 33387,50105,33
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9252,694,50
Srebro - 8002,394,00
Zobacz wszystkie kursy
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/PLN264 306,1333266 329,9967
ETH/PLN14 499,660014 648,1901
BTC/EUR62 125,616062 197,7960
BTC/USD67 223,390067 227,9775
ETH/EUR3 414,76403 422,4497
ETH/USD3 695,47353 696,8175
AAVE/PLN382,0400386,8600
ADA/PLN1,80201,8160
ALGO/PLN0,70500,7100
ATOM/PLN32,710032,8100
AVAX/PLN148,2500149,2600
BAT/PLN0,94800,9580
BCC/PLN1 918,20001 937,6700
BCH/PLN1 918,20001 937,6700
BTC/PLN264 306,1333266 329,9967
BTG/PLN129,4200139,0300
CHZ/PLN0,45600,4590
COMP/PLN232,3500242,2900
DASH/PLN117,8000117,9000
DOGE/PLN0,63170,6346
DOT/PLN27,870028,0700
ENJ/PLN1,39601,5000
EOS/PLN3,20003,2400
ETH/PLN14 499,660014 648,1901
FLR/PLN0,10900,1149
FTM/PLN3,18203,2080
GAME/PLN0,03720,0389
GRT/PLN1,26401,2750
LINK/PLN67,320067,6900
LSK/PLN6,99707,2960
LTC/PLN333,9400336,2700
MATIC/PLN2,84202,8600
MKR/PLN10 940,350011 036,5200
SHIB/PLN0,000095100,00009559
SOL/PLN654,0400656,3400
TRX/PLN0,45390,4544
UNI/PLN35,730036,0500
WIS/PLN0,02220,0226
XLM/PLN0,42700,4310
XRP/PLN2,05802,0680
BTC/EUR62 125,616062 197,7960
BTC/USD67 223,390067 227,9775
ETH/EUR3 414,76403 422,4497
ETH/USD3 695,47353 696,8175
AAVE/BTC0,00140,0015
AAVE/ETH0,02640,0264
AAVE/EUR90,097790,2880
AAVE/GBP76,700076,8900
AAVE/USD97,354097,3955
AAVE/USDC97,405097,5350
AAVE/USDT97,319097,5145
ADA/BTC0,000006820,00000683
ADA/ETH0,00010,0001
ADA/EUR0,42420,4244
ADA/GBP0,36160,3620
ADA/USD0,45860,4589
ADA/USDC0,45830,4599
ADA/USDT0,45870,4589
ALGO/BTC0,000002660,00000268
ALGO/ETH0,000047360,00007233
ALGO/EUR0,16600,1664
ALGO/GBP0,14230,1426
ALGO/USD0,17940,1797
ALGO/USDC0,17920,1797
ALGO/USDT0,17950,1798
ATOM/BTC0,00010,0001
ATOM/ETH0,00220,0022
ATOM/EUR7,63707,6680
ATOM/USD8,40298,4593
ATOM/USDC8,24908,2800
ATOM/USDT8,27558,2865
AVAX/BTC0,00060,0006
AVAX/ETH0,01020,0102
AVAX/EUR35,004035,0210
AVAX/USD37,774337,7930
AVAX/USDC37,692738,6647
AVAX/USDT37,811037,8557
BAT/BTC0,000003550,00000368
BAT/ETH0,000060690,00006737
BAT/EUR0,22020,2239
BAT/USD0,24090,2422
BAT/USDT0,24170,2418
BCC/EUR440,0000452,2800
BCC/USDT480,3677536,0594
BCH/BTC0,00720,0073
BCH/ETH0,12420,1328
BCH/EUR450,1450450,5450
BCH/GBP382,9256400,5353
BCH/USD486,3337486,6747
BCH/USDC485,4000486,9000
BCH/USDT486,8367487,0883
BCN/BTC0,000000000,00000000
BCN/ETH0,000000010,00000001
BCN/USD0,000031270,00003316
BNB/BTC0,00880,0088
BNB/ETH0,16000,1601
BNB/EUR546,9050547,1500
BNB/USD591,4296591,4296
BNB/USDC590,9600591,7400
BNB/USDT591,3327591,5297
BTC/EUR62 125,616062 197,7960
BTC/GBP52 957,470052 973,0800
BTC/JPY10 542 000,000010 549 000,0000
BTC/USD67 223,390067 227,9775
BTC/USDC67 173,013367 232,8019
BTC/USDT67 175,808067 197,6920
BTG/BTC0,00050,0005
BTG/ETH0,00870,0104
BTG/EUR30,300036,1600
BTG/USD33,225734,4785
BTG/USDC15,000059,3880
BTG/USDT34,020044,0000
CHZ/BTC0,000001740,00000175
CHZ/ETH0,000031290,00003142
CHZ/EUR0,10730,1073
CHZ/GBP0,09110,0912
CHZ/USD0,11570,1158
CHZ/USDC0,11570,1158
CHZ/USDT0,11560,1160
COMP/BTC0,00090,0009
COMP/ETH0,01500,0165
COMP/EUR54,178054,7630
COMP/USD58,915059,5190
COMP/USDC59,017059,1500
COMP/USDT58,915059,0980
DAI/BTC0,000014790,00001499
DAI/ETH0,00030,0003
DAI/EUR0,92310,9258
DAI/USD1,00001,0005
DAI/USDC0,96001,0018
DAI/USDT0,95310,9981
DASH/BTC0,00040,0004
DASH/ETH0,00810,0081
DASH/EUR25,220030,1000
DASH/USD29,924029,9346
DASH/USDC28,620031,8200
DASH/USDT29,620030,7200
DCR/BTC0,00030,0003
DCR/ETH0,00220,0057
DCR/EUR18,406018,4630
DCR/USD1,501721,0919
DCR/USDT19,905020,1200
DGB/BTC0,000000170,00000018
DGB/ETH0,000003080,00000338
DGB/EUR0,01050,0106
DGB/USD0,01140,0116
DGB/USDC0,01140,0136
DGB/USDT0,01140,0114
DOGE/BTC0,000002380,00000240
DOGE/ETH0,000002510,00000310
DOGE/EUR0,14820,1511
DOGE/GBP0,12200,1364
DOGE/USD0,16050,1606
DOGE/USDC0,15810,1640
DOGE/USDT0,16060,1608
DOT/BTC0,00010,0001
DOT/ETH0,00190,0019
DOT/EUR6,55446,5692
DOT/GBP5,62005,6400
DOT/USD7,09207,0964
DOT/USDC7,08087,0907
DOT/USDT7,09497,1006
ENJ/BTC0,000005200,00000522
ENJ/ETH0,000094620,00011692
ENJ/EUR0,31380,3292
ENJ/USD0,34750,3501
ENJ/USDT0,33720,3798
EOS/BTC0,000012170,00001220
EOS/ETH0,00020,0002
EOS/EUR0,75380,7703
EOS/USD0,81970,8206
EOS/USDC0,81620,8192
EOS/USDT0,81920,8197
ETH/BTC0,05500,0550
ETH/EUR3 414,76403 422,4497
ETH/GBP2 910,13502 915,6050
ETH/JPY580 300,0000580 950,0000
ETH/USD3 695,47353 696,8175
ETH/USDC3 690,94613 697,1085
ETH/USDT3 692,82003 694,8775
FLR/EUR0,02500,0251
FLR/USD0,02710,0272
FLR/USDC0,02720,0272
FLR/USDT0,02330,0279
FTM/BTC0,000012050,00001209
FTM/ETH0,00020,0235
FTM/EUR0,74840,7495
FTM/USD0,81020,8108
FTM/USDC0,80800,8110
FTM/USDT0,80930,8125
GRT/BTC0,000004780,00000479
GRT/ETH0,000086770,00008693
GRT/EUR0,29740,2980
GRT/USD0,32420,3246
GRT/USDC0,32140,3219
GRT/USDT0,32030,3208
LINK/BTC0,00030,0003
LINK/ETH0,00460,0046
LINK/EUR15,790015,8115
LINK/GBP13,455013,4750
LINK/USD17,110017,1200
LINK/USDC17,099117,1269
LINK/USDT17,094817,1171
LSK/BTC0,000023320,00002768
LSK/ETH0,00040,0005
LSK/EUR1,60061,6272
LSK/USD1,51171,9772
LSK/USDC1,64781,7390
LSK/USDT1,67931,6842
LTC/BTC0,00130,0013
LTC/ETH0,02300,0230
LTC/EUR78,487078,8110
LTC/GBP67,160868,3177
LTC/USD84,961684,9883
LTC/USDC84,817585,1325
LTC/USDT84,835584,8845
MATIC/BTC0,000010730,00001076
MATIC/ETH0,00020,0002
MATIC/EUR0,66650,6667
MATIC/GBP0,56780,5683
MATIC/USD0,72080,7211
MATIC/USDC0,71780,7336
MATIC/USDT0,72120,7220
MKR/BTC0,04130,0416
MKR/ETH0,74710,7563
MKR/EUR2 569,07002 574,9850
MKR/USD2 775,90702 785,9400
MKR/USDC2 763,60002 786,6000
MKR/USDT2 780,33002 785,7900
NEO/BTC0,00020,0002
NEO/ETH0,00400,0040
NEO/EUR13,742013,7680
NEO/USD14,869014,8789
NEO/USDC14,825614,8804
NEO/USDT14,868814,8961
OKB/BTC0,00020,0008
OKB/USD48,917648,9425
OKB/USDT10,050028,9800
PPC/BTC0,000008020,00000898
PPC/USD0,52240,5998
SHIB/EUR0,000022260,00002228
SHIB/GBP0,000018980,00001899
SHIB/USD0,000024100,00002412
SHIB/USDC0,000023680,00002434
SHIB/USDT0,000024100,00002412
SOL/BTC0,00250,0025
SOL/ETH0,04490,0450
SOL/EUR153,3500153,4100
SOL/GBP130,5000130,5200
SOL/USD166,0106166,0948
SOL/USDC165,5350171,7000
SOL/USDT166,0120166,1536
TON/BTC0,000090990,00009192
TON/USDT6,23096,2710
TRX/BTC0,000001700,00000171
TRX/ETH0,000030960,00003103
TRX/EUR0,10590,1060
TRX/USD0,11710,1188
TRX/USDC0,11420,1154
TRX/USDT0,11450,1146
UNI/BTC0,00010,0001
UNI/ETH0,00250,0025
UNI/EUR8,41068,4235
UNI/GBP7,59007,8000
UNI/USD9,09379,1013
UNI/USDC9,08759,1085
UNI/USDT9,08279,1024
WBTC/BTC0,99951,0013
WBTC/ETH18,159018,2014
WBTC/USD67 142,410072 023,5800
WBTC/USDC66 996,000082 652,0000
WBTC/USDT67 163,875067 228,4250
WIS/USDT0,00480,0058
XCH/BTC0,00020,0005
XCH/USD30,175030,7605
XCH/USDT30,680030,6810
XEM/BTC0,000000540,00000056
XEM/ETH0,000009310,00001039
XEM/EUR0,03390,0340
XEM/USD0,03670,0367
XEM/USDC0,03620,0383
XEM/USDT0,03660,0371
XLM/BTC0,000001610,00000162
XLM/ETH0,000029330,00002941
XLM/EUR0,10030,1005
XLM/GBP0,08560,0857
XLM/USD0,10860,1086
XLM/USDC0,10680,1121
XLM/USDT0,10840,1089
XMR/BTC0,00210,0021
XMR/ETH0,03790,0381
XMR/USD140,4898140,7753
XMR/USDC131,6900142,9600
XMR/USDT139,8150140,5900
XRP/BTC0,000007760,00000778
XRP/ETH0,00010,0001
XRP/EUR0,48260,4846
XRP/GBP0,41740,4229
XRP/USD0,52250,5225
XRP/USDC0,51110,5340
XRP/USDT0,52210,5225
XVG/BTC0,000000080,00000009
XVG/ETH0,000001420,00000217
XVG/EUR0,00510,0051
XVG/USD0,00550,0060
XVG/USDC0,00550,0062
XVG/USDT0,00550,0055
ZEC/BTC0,00040,0004
ZEC/ETH0,00700,0073
ZEC/EUR20,010024,8000
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-05-24 8:30
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.