Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,67404,7570
EUR4,67214,7332
GBP5,30025,3864
USD4,29924,3838
UAH0,08900,1125
AED1,08681,3237
ALL0,03700,0460
AMD0,01000,0119
ANG1,77662,7701
AOA (100) 0,33900,5940
ARS0,01400,0267
AUD3,00543,1036
AWG2,18002,4200
AZN2,46352,8010
BAM2,31372,5474
BBD1,82502,3350
BDT0,03760,0423
BGL2,25002,5000
BGN2,32912,5076
BHD9,346712,2567
BND3,05003,3900
BOB0,62700,6890
BRL0,78001,0650
BSD3,80004,2500
BYN1,21501,7360
BZD1,73001,9400
CAD3,20713,2983
CLP0,00490,0057
CNY0,59200,6699
COP (100) 0,09800,1310
CRC0,00720,0085
CUP0,17000,1900
CVE0,04320,0472
CZK0,19200,2013
DKK0,61570,6359
DOP0,07810,0909
DZD0,01960,0231
EGP0,16000,2400
ETB0,07200,1000
FJD1,90002,2000
GEL1,55131,8167
GHS0,28000,5200
GMD0,07010,0771
GNF (100) 0,02490,0348
GTQ0,45810,6089
GYD0,01240,0165
HKD0,52570,5686
HRK0,53610,6045
HUF0,01140,0126
IDR (100) 0,02790,0345
IEP4,16545,2744
ILS1,17421,3514
INR0,04870,0598
IRR (100) 0,00150,0026
ISK0,02780,0308
JMD0,02700,0318
JOD6,12306,9807
JPY0,03280,0343
KES0,03430,0407
KGS0,04400,0524
KHR (100) 0,09500,1200
KRW0,00320,0040
KWD12,677015,2430
KZT0,00870,0104
LBP (1000) 0,12002,1000
LKR0,01010,0140
LSL0,15200,2030
LTL1,18421,1842
LVL2,95475,5002
LYD0,68500,7800
MAD0,41850,4813
MDL0,16930,2400
MGA (100) 0,09200,1190
MKD0,07300,0860
MMK (100) 0,17730,2280
MOP0,48300,5370
MUR0,10280,1143
MVR0,28320,3436
MWK (100) 0,21200,2970
MXN0,21390,2560
MYR0,93391,0646
MZN0,04750,0611
NAD0,24800,2730
NOK0,42670,4413
NPR0,03100,0425
NZD2,72492,8784
OMR10,842912,4329
PEN1,14521,2558
PHP0,07510,0853
PKR0,01580,0224
PYG (100) 0,04200,0640
QAR1,08901,2400
ROL0,92751,0200
RON0,89951,0168
RSD0,04000,0435
RUB0,04250,0650
RWF (100) 0,20200,2830
SAR1,06771,2230
SCP4,71605,3425
SCR0,30000,4350
SEK0,40890,4229
SGD3,16403,3609
SYP (100) 0,06000,2600
THB0,12040,1482
TJS0,38200,4240
TND1,34581,5841
TRL0,22380,2806
TRY0,21750,2705
TWD0,12850,1543
TZS0,00190,0023
UYU0,06000,1170
VND (100) 0,01810,0217
XPF0,03160,0395
YER (100) 0,08700,2600
ZAR0,23580,2688
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2023-02-01 3:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,70834,7552
EUR4,68274,7340
GBP5,30855,3724
USD4,31094,3653
AUD3,03463,0837
BGN2,38512,4272
CAD3,23733,2838
CNY0,62370,6596
CZK0,19500,2008
DKK0,62860,6374
HKD0,53410,5729
HRK0,61090,6309
HUF0,01170,0124
ILS1,29131,3651
JPY0,03310,0337
MXN0,22340,2396
NOK0,42970,4384
NZD2,76272,8150
RON0,93600,9782
RUB0,03570,0550
SEK0,41050,4192
SGD3,27493,3256
THB0,12710,1363
TRY0,22050,2459
ZAR0,24060,2580
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2023-02-01 3:10
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,63774,73134,6918
EUR4,66254,75674,7089
GBP5,29775,40475,3595
USD4,28114,36754,3480
AUD3,02793,08913,0485
CAD3,20663,27143,2334
CZK0,19530,19930,1975
DKK0,62680,63940,6331
HUF0,01190,01220,0121
JPY0,03290,03350,0333
NOK0,43160,44040,4327
SEK0,41290,42130,4154
XDR5,79815,91535,8379
Kursy kup. i sprz. z 2023-01-31
Kursy średnie z 2023-01-31

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,58774,8159
EUR4,52394,8778
GBP5,15995,5543
USD4,17764,5080
AED1,10761,2497
AUD2,93923,1663
BGN2,31072,5072
CAD3,11803,3591
CNY0,61630,6690
CZK0,19030,2050
DKK0,61060,6557
HKD0,53600,5728
HRK0,59530,6479
HUF0,01170,0125
ILS1,21561,2917
JPY0,03220,0346
MXN0,22400,2395
NOK0,41840,4483
NZD2,71972,8772
RON0,91970,9964
RUB0,04280,0729
SEK0,40040,4312
SGD3,21903,3841
THB0,12790,1363
TRY0,22130,2405
ZAR0,23950,2594
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999248,94287,50
Złoto - 986239,67281,00
Złoto - 916224,50257,00
Złoto - 750181,20202,00
Złoto - 585144,33159,50
Złoto - 500124,00200,00
Złoto - 37595,75140,00
Złoto - 33382,95118,67
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9251,904,00
Srebro - 8001,923,65
Platyna - 99992,50122,00
Zobacz wszystkie kursy
Kursy z 2023-01-31 23:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/PLN100 669,0000100 741,0000
ETH/PLN6 820,00006 853,4200
BTC/EUR21 294,410221 317,2478
BTC/USD23 112,513023 120,0207
ETH/EUR1 462,63841 464,6760
ETH/USD1 588,09621 588,6702
AAVE/PLN360,7700363,7000
ADA/PLN1,68001,6890
ALGO/PLN1,05301,1010
ATOM/PLN57,670058,9900
AVAX/PLN85,000085,5200
BAT/PLN1,09601,1290
BCC/PLN577,2500588,9100
BCH/PLN577,0000589,2300
BTG/PLN71,170074,8100
CHZ/PLN0,57800,5890
COMP/PLN226,0000232,8300
DAI/PLN4,30004,3500
DASH/PLN250,1300267,0100
DOGE/PLN0,41070,4163
DOT/PLN27,170027,3100
ENJ/PLN1,96002,0100
EOS/PLN4,59004,6490
FLR/PLN0,20990,2172
FTM/PLN2,28002,3070
GAME/PLN0,08130,0846
GRT/PLN0,39000,4090
LINK/PLN30,140030,2400
LSK/PLN3,96004,0100
LTC/PLN418,9400420,5300
MATIC/PLN4,82004,8470
BTC/EUR21 294,410221 317,2478
BTC/USD23 112,513023 120,0207
ETH/EUR1 462,63841 464,6760
ETH/USD1 588,09621 588,6702
AAVE/BTC0,00360,0036
AAVE/ETH0,05230,0524
AAVE/EUR73,541087,0320
AAVE/GBP67,570067,6400
AAVE/USD82,996183,1455
AAVE/USDC83,037083,2960
AAVE/USDT83,100083,2000
ADA/BTC0,000016770,00001681
ADA/ETH0,00020,0002
ADA/EUR0,35720,3585
ADA/GBP0,31490,3152
ADA/USD0,38810,3885
ADA/USDC0,38300,3882
ADA/USDT0,38770,3884
ALGO/BTC0,000010380,00001041
ALGO/ETH0,00020,0002
ALGO/EUR0,21880,2251
ALGO/GBP0,19530,1955
ALGO/USD0,24020,2406
ALGO/USDC0,23990,2405
ALGO/USDT0,24020,2407
ATOM/BTC0,00060,0006
ATOM/ETH0,00840,0084
ATOM/EUR12,270012,3900
ATOM/USD13,365113,3746
ATOM/USDC13,145013,5415
ATOM/USDT13,355313,3763
AVAX/BTC0,00080,0008
AVAX/ETH0,01250,0125
AVAX/EUR17,993918,2281
AVAX/GBP15,900016,0000
AVAX/USD19,815619,8557
AVAX/USDC19,448020,6670
AVAX/USDT19,607419,6245
BAT/BTC0,000010910,00001103
BAT/ETH0,00020,0002
BAT/EUR0,22750,2415
BAT/USD0,25410,2551
BAT/USDC0,25360,2549
BAT/USDT0,25190,2555
BCC/EUR122,9600124,6800
BCC/USDT117,0000134,0966
BCH/BTC0,00580,0058
BCH/ETH0,08400,0843
BCH/EUR123,4867124,1567
BCH/GBP108,9579109,3556
BCH/USD134,2835134,5688
BCH/USDC134,1850137,2950
BCH/USDT134,2990134,4520
BCN/BTC0,000000000,00000000
BCN/ETH0,000000020,00000002
BCN/USD0,000033800,00003684
BNB/BTC0,01350,0135
BNB/ETH0,19650,1968
BNB/EUR285,0293290,8397
BNB/GBP253,3000253,6000
BNB/USD312,1342312,3709
BNB/USDC311,6050317,0150
BNB/USDT312,5200312,6700
BTG/BTC0,00070,0007
BTG/ETH0,01030,0132
BTG/EUR14,430019,6000
BTG/USD16,744616,8322
BTG/USDC16,423027,9740
BTG/USDT15,300017,4865
CHZ/BTC0,000005770,00000578
CHZ/ETH0,000083830,00008413
CHZ/EUR0,12220,1224
CHZ/GBP0,10820,1085
CHZ/USD0,13340,1336
CHZ/USDC0,13320,1336
CHZ/USDT0,13330,1335
COMP/BTC0,00230,0023
COMP/ETH0,03320,0333
COMP/EUR46,883849,7839
COMP/USD52,260052,4300
COMP/USDC52,274052,5600
COMP/USDT51,985352,8037
DAI/BTC0,000043140,00004316
DAI/ETH0,00060,0006
DAI/EUR0,91500,9250
DAI/USD0,99831,0006
DAI/USDC0,98971,0023
DAI/USDT0,99700,9985
DASH/BTC0,00260,0027
DASH/ETH0,03840,0386
DASH/EUR52,127458,0834
DASH/USD61,069561,3188
DASH/USDC59,840066,9600
DASH/USDT61,006961,4469
DCR/BTC0,00100,0010
DCR/ETH0,00750,0144
DCR/USD22,651222,9605
DCR/USDC6,586037,3170
DCR/USDT22,760122,9549
DGB/BTC0,000000450,00000045
DGB/ETH0,000006570,00000663
DGB/EUR0,00940,0100
DGB/USD0,01040,0104
DGB/USDC0,01040,0105
DGB/USDT0,01040,0105
DOGE/BTC0,000004100,00000412
DOGE/ETH0,000032240,00003331
DOGE/EUR0,08750,0882
DOGE/GBP0,07660,0768
DOGE/USD0,09510,0952
DOGE/USDC0,08200,0957
DOGE/USDT0,09510,0952
DOT/BTC0,00030,0003
DOT/ETH0,00390,0040
DOT/EUR5,71555,8235
DOT/GBP5,07255,0825
DOT/USD6,26796,2720
DOT/USDC6,26456,2733
DOT/USDT6,26506,2753
ENJ/BTC0,000019890,00001994
ENJ/ETH0,00030,0003
ENJ/EUR0,42250,4244
ENJ/GBP0,37140,3773
ENJ/USD0,45960,4610
ENJ/USDC0,45900,4600
ENJ/USDT0,45870,4600
EOS/BTC0,000045930,00004611
EOS/ETH0,00070,0007
EOS/EUR0,97890,9803
EOS/USD1,06191,0994
EOS/USDC1,06071,1095
EOS/USDT1,06261,0643
FLR/BTC0,000001210,00000231
FLR/EUR0,04060,0406
FLR/USD0,04400,0441
FLR/USDT0,04300,0450
FTM/BTC0,000022840,00002290
FTM/ETH0,00030,0003
FTM/EUR0,47260,5018
FTM/USD0,52820,5295
FTM/USDC0,52560,5307
FTM/USDT0,52600,5340
GAME/BTC0,000000800,00000083
GAME/USDT0,01820,0198
GRT/BTC0,000003840,00000385
GRT/ETH0,000055860,00005632
GRT/EUR0,08050,0832
GRT/USD0,08870,0889
GRT/USDC0,08870,0890
GRT/USDT0,08820,0898
LINK/BTC0,00030,0003
LINK/ETH0,00440,0044
LINK/EUR6,37806,3810
LINK/GBP5,63005,6500
LINK/USD6,96366,9701
LINK/USDC6,93866,9789
LINK/USDT6,95446,9748
LSK/BTC0,000039430,00003970
LSK/ETH0,00060,0006
LSK/EUR0,82000,9450
LSK/USD0,91060,9184
LSK/USDC0,91240,9174
LSK/USDT0,91050,9227
LTC/BTC0,00420,0042
LTC/ETH0,05930,0595
LTC/EUR89,096789,3667
LTC/GBP78,610078,6800
LTC/USD96,818896,8848
LTC/USDC96,476097,0985
LTC/USDT96,802096,8670
MATIC/BTC0,000047890,00004797
MATIC/ETH0,00070,0007
MATIC/EUR1,02091,0214
MATIC/GBP0,89890,8998
MATIC/USD1,10821,1088
MATIC/USDC1,10301,1418
MATIC/USDT1,10691,1105
MKR/BTC0,02820,0283
MKR/ETH0,40940,4164
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2023-02-01 3:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.