Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,50614,58581
EUR4,31504,37501
GBP5,10005,18071
USD4,01434,08751
UAH0,08710,10531
AED1,03751,21371
AFN0,02900,03381
ALL0,04270,04871
AMD0,00990,01191
ANG1,70132,57861
AOA (100) 0,18600,2790100
ARS0,00360,01231
AUD2,62932,71371
AWG2,04002,27001
AZN2,31302,50751
BAM2,18872,41671
BBD1,90002,20001
BDT0,03760,04231
BGL2,21002,40001
BGN2,20062,31261
BHD9,420011,03001
BND2,81003,12001
BOB0,59000,64901
BRL0,77000,88001
BSD3,61004,01001
BYN1,12921,33481
BZD1,66001,87001
CAD2,91432,98521
CDF (100) 0,07800,1170100
CLP0,00400,00501
CNY0,52340,61091
COP (100) 0,09350,1150100
CRC0,00750,00851
CUP0,15000,17001
CVE0,03970,04461
CZK0,17060,18121
DKK0,54430,57391
DOP0,00070,00081
DZD0,01690,02001
EGP0,07320,12151
ETB0,04100,07401
FJD1,74001,92001
GEL1,40501,67501
GHS0,21800,27201
GIP4,67005,19001
GMD0,06760,07431
GNF (100) 0,02430,0340100
GTQ0,44800,59891
GYD0,01200,01601
HKD0,49570,54381
HNL0,13600,17001
HRK0,59420,63911
HUF0,01070,01251
IDR (100) 0,02460,0281100
IEP4,16545,27441
ILS0,97741,14551
INR0,04470,05331
IQD (100) 0,29600,3290100
IRR (100) 0,00070,0026100
ISK0,02550,03101
JMD0,02500,03401
JOD5,48936,01751
JPY0,02530,02681
KES0,03120,03551
KGS0,04290,04741
KHR (100) 0,09900,1090100
KRW0,00300,00331
KWD12,092213,31671
KZT0,00880,00971
LAK (100) 0,01840,0202100
LBP (1000) 0,03501,90001000
LKR0,01430,01581
LSL0,14000,18601
LTL1,18421,18421
LVL2,95475,50021
LYD0,68000,77001
MAD0,42080,47351
MDL0,20800,23891
MGA (100) 0,09000,1100100
MKD0,06950,07881
MMK (100) 0,19100,2110100
MOP0,46600,49101
MUR0,08730,10241
MVR0,26830,32311
MWK (100) 0,20400,2850100
MXN0,20700,24891
MYR0,81000,91001
MZN0,04550,05851
NAD0,21800,24001
NOK0,35440,37541
NPR0,02900,03981
NZD2,36942,56781
OMR10,367611,28761
PEN1,08681,19631
PHP0,06870,07521
PKR0,01220,01371
PYG (100) 0,03800,0435100
QAR1,04471,15021
ROL0,85170,94671
RON0,84540,92871
RSD0,03600,04101
RUB0,04250,04681
RWF (100) 0,18500,2580100
SAR1,02821,12731
SCP4,80905,05001
SCR0,28740,33791
SEK0,37600,39061
SGD2,89963,06491
SYP (100) 0,00310,0092100
THB0,10150,12681
TJS0,37000,40901
TND1,23631,43041
TOP1,51001,89001
TRL0,12280,14971
TRY0,11700,14391
TWD0,12260,13481
TZS0,00140,00231
UYU0,08000,11001
UZS (100) 0,03330,0343100
VND (100) 0,01500,0190100
XPF0,03580,03941
YER (100) 0,08900,2660100
ZAR0,20880,23481
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-06-18 0:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,53134,57471
EUR4,32494,37061
GBP5,12225,16711
USD4,02654,07441
AUD2,65912,69681
BGN2,19382,25081
CAD2,93202,96971
CNY0,53740,57641
CZK0,17320,17851
DKK0,57880,58691
HKD0,50280,53921
HRK0,61090,63091
HUF0,01080,01121
ILS1,29131,36511
JPY0,02540,02621
MXN0,21410,22521
NOK0,37480,38341
NZD2,45862,50831
RON0,85830,89091
RUB0,04890,05091
SEK0,38210,39021
SGD2,97053,02101
THB0,10670,11451
TRY0,11670,13561
ZAR0,21500,23061
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-06-18 0:40
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,55244,64444,5670
EUR4,33184,41944,3608
GBP5,14205,24585,1616
USD4,05984,14184,0728
AUD2,67902,73322,6904
CAD2,94753,00712,9638
CZK0,17500,17860,1767
DKK0,58060,59240,5846
HUF0,01090,01110,0110
JPY0,02580,02630,0258
NOK0,37900,38660,3803
SEK0,38340,39120,3865
XDR5,30945,41665,3770
Kursy kup. i sprz. z 2024-06-17
Kursy średnie z 2024-06-17

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,47194,6879
EUR4,20274,5250
GBP4,98665,3541
USD3,93144,2329
AED1,04841,1833
AUD2,60102,7775
BGN2,14282,3237
CAD2,86193,0737
CNY0,53880,5849
CZK0,17070,1828
DKK0,56540,6057
HKD0,50520,5397
HRK0,56560,5911
HUF0,01060,0114
ILS1,05931,1260
JPY0,02500,0269
MXN0,21280,2281
NOK0,36750,3942
NZD2,42222,5623
RON0,84330,9117
RUB0,03010,0487
SEK0,37360,4008
SGD2,93753,0883
THB0,10730,1143
TRY0,11900,1299
ZAR0,21480,2302
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

X
CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999273,46321,00
Złoto - 986262,50314,00
Złoto - 916261,30285,00
Złoto - 750201,01234,00
Złoto - 585156,10183,33
Złoto - 500134,85169,00
Złoto - 375101,38135,67
Złoto - 33388,42110,00
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9252,604,00
Srebro - 8002,384,00
Zobacz wszystkie kursy
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/PLN268 965,8133271 982,9000
ETH/PLN14 234,402514 387,4073
BTC/EUR61 905,460062 061,9400
BTC/USD66 532,297566 534,9450
ETH/EUR3 278,19603 279,2080
ETH/USD3 520,56183 520,7933
AAVE/PLN345,8000354,3500
ADA/PLN1,63801,6520
ALGO/PLN0,59800,6020
ATOM/PLN28,610028,8200
AVAX/PLN116,0400117,0500
BAT/PLN0,85100,8980
BCC/PLN1 713,40001 724,3900
BCH/PLN1 713,40001 724,3900
BTC/PLN268 965,8133271 982,9000
BTG/PLN107,0000117,7600
CHZ/PLN0,37000,3730
COMP/PLN210,2000218,1800
DASH/PLN101,6000102,4900
DOGE/PLN0,52740,5319
DOT/PLN24,840025,0100
ENJ/PLN0,84200,9350
EOS/PLN2,52302,5500
ETH/PLN14 234,402514 387,4073
FLR/PLN0,10510,1060
FTM/PLN2,36002,3670
GAME/PLN0,03520,0360
GRT/PLN0,87300,8790
LINK/PLN59,040059,5800
LSK/PLN4,31404,5620
LTC/PLN312,0100313,9300
MATIC/PLN2,39102,4080
MKR/PLN9 297,620010 189,3500
SHIB/PLN0,000078830,00007948
SOL/PLN581,3200585,3200
TRX/PLN0,47560,4769
UNI/PLN43,630043,9100
WIS/PLN0,02040,0208
XLM/PLN0,39200,3950
XRP/PLN2,05602,0670
ZEC/PLN87,940089,4900
BTC/EUR61 905,460062 061,9400
BTC/USD66 532,297566 534,9450
ETH/EUR3 278,19603 279,2080
ETH/USD3 520,56183 520,7933
AAVE/BTC0,00130,0013
AAVE/ETH0,02420,0243
AAVE/EUR79,657779,8013
AAVE/GBP67,600067,7200
AAVE/USD85,369985,4029
AAVE/USDC85,345085,4950
AAVE/USDT85,387085,5145
ADA/BTC0,000006090,00000611
ADA/ETH0,00010,0001
ADA/EUR0,37750,3777
ADA/GBP0,31930,3195
ADA/USD0,40600,4061
ADA/USDC0,40530,4065
ADA/USDT0,40610,4062
ALGO/BTC0,000002210,00000222
ALGO/ETH0,000041400,00004230
ALGO/EUR0,13650,1392
ALGO/GBP0,11570,1159
ALGO/USD0,14720,1474
ALGO/USDC0,14680,1473
ALGO/USDT0,14720,1475
ATOM/BTC0,00010,0001
ATOM/ETH0,00200,0020
ATOM/EUR6,53297,3378
ATOM/USD7,29527,4870
ATOM/USDC7,05977,0778
ATOM/USDT7,06517,0672
AVAX/BTC0,00040,0004
AVAX/ETH0,00810,0082
AVAX/EUR26,732926,7467
AVAX/USD28,659528,6692
AVAX/USDC28,157729,2393
AVAX/USDT28,719328,7413
BAT/BTC0,000002970,00000305
BAT/ETH0,000055070,00005865
BAT/EUR0,18590,2002
BAT/USD0,19930,2019
BAT/USDT0,19940,2002
BCC/EUR392,6000395,2200
BCC/USDT400,0097449,4697
BCH/BTC0,00640,0064
BCH/ETH0,11970,1205
BCH/EUR394,3100394,8350
BCH/GBP329,1644342,4003
BCH/USD423,5323423,7437
BCH/USDC423,0000424,5000
BCH/USDT423,4733423,8253
BCN/BTC0,000000000,00000000
BCN/ETH0,000000010,00000001
BCN/USD0,000023510,00002557
BNB/BTC0,00910,0091
BNB/ETH0,17220,1724
BNB/EUR565,2300565,4350
BNB/USD606,8696607,0522
BNB/USDC606,5300606,7700
BNB/USDT606,2190606,5693
BTC/EUR61 905,460062 061,9400
BTC/GBP52 403,000052 408,5000
BTC/JPY10 482 000,000010 489 000,0000
BTC/USD66 532,297566 534,9450
BTC/USDC66 441,066066 503,1535
BTC/USDT66 521,297566 526,8650
BTG/BTC0,00040,0004
BTG/ETH0,00730,0094
BTG/EUR23,010028,9900
BTG/USD25,198527,9772
BTG/USDC15,000042,6790
BTG/USDT25,500031,8000
CHZ/BTC0,000001370,00000138
CHZ/ETH0,000025950,00002604
CHZ/EUR0,08530,0853
CHZ/GBP0,07190,0721
CHZ/USD0,09160,0917
CHZ/USDC0,09150,0916
CHZ/USDT0,09140,0917
COMP/BTC0,00080,0008
COMP/ETH0,01420,0157
COMP/EUR47,491549,5570
COMP/USD50,989751,1190
COMP/USDC51,027051,1240
COMP/USDT51,041051,1940
DAI/BTC0,000014930,00001532
DAI/ETH0,00030,0003
DAI/EUR0,92850,9343
DAI/USD0,99921,0004
DAI/USDC0,96001,0399
DAI/USDT0,97200,9959
DASH/BTC0,00040,0004
DASH/ETH0,00710,0072
DASH/EUR21,360027,1000
DASH/USD25,143725,1642
DASH/USDC23,900026,6600
DASH/USDT25,080025,4800
DCR/BTC0,00020,0002
DCR/ETH0,00220,0045
DCR/EUR14,688014,7340
DCR/USD12,131415,8204
DCR/USDT15,845016,1600
DGB/BTC0,000000130,00000013
DGB/ETH0,000002420,00000244
DGB/EUR0,00800,0080
DGB/USD0,00850,0086
DGB/USDC0,00850,0086
DGB/USDT0,00850,0086
DOGE/BTC0,000001950,00000196
DOGE/ETH0,000002580,00000300
DOGE/EUR0,12120,1213
DOGE/GBP0,10240,1132
DOGE/USD0,13000,1300
DOGE/USDC0,12780,1317
DOGE/USDT0,13010,1303
DOT/BTC0,000092010,00009235
DOT/ETH0,00170,0017
DOT/EUR5,69305,7090
DOT/GBP4,81004,8300
DOT/USD6,13926,1415
DOT/USDC6,13386,1426
DOT/USDT6,13586,1423
ENJ/BTC0,000003100,00000312
ENJ/ETH0,000058560,00005948
ENJ/EUR0,19160,1958
ENJ/USD0,20620,2200
ENJ/USDT0,20850,2320
EOS/BTC0,000009370,00000939
EOS/ETH0,00020,0002
EOS/EUR0,57960,5853
EOS/USD0,62320,6254
EOS/USDC0,62190,6247
EOS/USDT0,62350,6249
ETH/BTC0,05290,0530
ETH/EUR3 278,19603 279,2080
ETH/GBP2 771,00002 771,5100
ETH/JPY554 890,0000555 310,0000
ETH/USD3 520,56183 520,7933
ETH/USDC3 517,98603 519,5620
ETH/USDT3 521,17403 521,6840
FLR/EUR0,02420,0242
FLR/USD0,02590,0260
FLR/USDC0,02590,0260
FLR/USDT0,02560,0270
FTM/BTC0,000008750,00000877
FTM/ETH0,00020,0002
FTM/EUR0,54240,5450
FTM/USD0,58270,5832
FTM/USDC0,58140,5823
FTM/USDT0,58150,5835
GRT/BTC0,000003240,00000324
GRT/ETH0,000061060,00006128
GRT/EUR0,20080,2013
GRT/USD0,21570,2160
GRT/USDC0,21550,2162
GRT/USDT0,21550,2158
LINK/BTC0,00020,0002
LINK/ETH0,00410,0042
LINK/EUR13,589013,5960
LINK/GBP11,495011,5150
LINK/USD14,590014,6000
LINK/USDC14,504914,5997
LINK/USDT14,595214,6100
LSK/BTC0,000015850,00001850
LSK/ETH0,00030,0004
LSK/EUR0,97421,0956
LSK/USD1,15781,6390
LSK/USDC0,03472,6499
LSK/USDT1,05851,1706
LTC/BTC0,00120,0012
LTC/ETH0,02180,0219
LTC/EUR71,677371,8493
LTC/GBP60,955862,3101
LTC/USD77,027077,0463
LTC/USDC76,775077,0740
LTC/USDT76,966077,0115
MATIC/BTC0,000008850,00000887
MATIC/ETH0,00020,0002
MATIC/EUR0,54790,5484
MATIC/GBP0,46250,4636
MATIC/USD0,58960,5898
MATIC/USDC0,57820,5996
MATIC/USDT0,58980,5904
MKR/BTC0,03450,0348
MKR/ETH0,65340,6558
MKR/EUR2 143,44002 150,7400
MKR/USD2 302,66002 306,5600
MKR/USDC2 302,50002 305,8000
MKR/USDT2 303,37002 308,0800
NEO/BTC0,00020,0002
NEO/ETH0,00340,0034
NEO/EUR11,153011,1740
NEO/USD11,980211,9985
NEO/USDC11,940311,9984
NEO/USDT11,900911,9229
OKB/USD41,000045,4923
OKB/USDT28,360041,5600
PPC/BTC0,000006500,00000848
PPC/USD0,40000,4786
SHIB/EUR0,000018160,00001818
SHIB/GBP0,000015350,00001536
SHIB/USD0,000019520,00001953
SHIB/USDC0,000019320,00001987
SHIB/USDT0,000019520,00001954
SOL/BTC0,00220,0022
SOL/ETH0,04080,0408
SOL/EUR133,7508133,7872
SOL/GBP113,0300113,0900
SOL/USD143,6500143,6600
SOL/USDC140,9950147,6650
SOL/USDT143,6123143,7297
TON/BTC0,00010,0001
TON/USDT7,69077,6947
TRX/BTC0,000001750,00000176
TRX/ETH0,000033200,00003324
TRX/EUR0,10860,1093
TRX/USD0,12190,1233
TRX/USDC0,11560,1177
TRX/USDT0,11690,1169
UNI/BTC0,00020,0002
UNI/ETH0,00300,0031
UNI/EUR10,026110,0394
UNI/GBP8,49008,5100
UNI/USD10,760510,7695
UNI/USDC10,759410,7726
UNI/USDT10,757510,7757
WBTC/BTC0,99891,0000
WBTC/ETH18,868318,9076
WBTC/USD66 449,785066 511,3150
WBTC/USDC66 404,000066 593,0000
WBTC/USDT66 450,805066 496,0900
WIS/USDT0,00480,0058
XCH/BTC0,00020,0009
XCH/USD26,348535,3245
XCH/USDT25,786025,7980
XEM/BTC0,000000230,00000024
XEM/ETH0,000004070,00000463
XEM/EUR0,01910,0192
XEM/USD0,01560,0157
XEM/USDC0,00729,0085
XEM/USDT0,01520,0157
XLM/BTC0,000001450,00000147
XLM/ETH0,000027510,00002759
XLM/EUR0,09020,0904
XLM/GBP0,07610,0762
XLM/USD0,09690,0969
XLM/USDC0,09530,0983
XLM/USDT0,09680,0972
XMR/BTC0,00260,0026
XMR/ETH0,04920,0493
XMR/USD173,3333173,5763
XMR/USDC163,8800182,9500
XMR/USDT173,4700173,8750
XRP/BTC0,000007630,00000764
XRP/ETH0,00010,0001
XRP/EUR0,47310,4732
XRP/GBP0,40090,4122
XRP/USD0,50780,5079
XRP/USDC0,50710,5087
XRP/USDT0,50780,5080
XVG/BTC0,000000070,00000007
XVG/ETH0,000001240,00000134
XVG/EUR0,00430,0043
XVG/USD0,00460,0046
XVG/USDC0,00460,0046
XVG/USDT0,00460,0046
ZEC/BTC0,00030,0003
ZEC/ETH0,00610,0063
ZEC/EUR21,000023,9900
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-06-18 0:30
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.