Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,70274,7930
EUR4,63364,7090
GBP5,36355,4600
USD4,47344,5720
UAH0,09750,1196
AED1,09601,3573
ALL0,03500,0480
AMD0,01030,0119
ANG1,00005,3000
AOA0,00360,0063
ARS0,02080,0310
AUD2,97343,0757
AWG2,27002,5300
AZN2,53532,9333
BAM2,34212,5672
BBD2,04002,2600
BDT0,03760,0423
BGL2,30002,5000
BGN2,35612,5158
BHD10,600012,6650
BND3,05003,3900
BOB0,65200,7170
BRL0,77001,0700
BSD3,83004,2800
BYN1,21001,4900
CAD3,28993,4013
CLP0,00430,0056
CNY0,59740,6651
COP0,00100,0011
CRC0,00740,0082
CUP0,18000,2000
CVE0,04330,0469
CZK0,18650,1981
DKK0,61020,6336
DOP0,08560,0997
DZD0,01960,0231
EGP0,19930,2795
ETB0,06730,0842
FJD2,03002,2400
GEL1,62201,8425
GHS0,25100,3140
GTQ0,57800,6360
HKD0,55050,6035
HRK0,58080,6531
HUF0,01090,0126
IDR0,00030,0004
IEP4,92495,4120
ILS1,22751,4076
INR0,04970,0606
ISK0,02900,0340
JMD0,02770,0312
JOD6,29537,0441
JPY0,03170,0344
KES0,03600,0438
KGS0,04830,0536
KHR0,00090,0013
KRW0,00330,0039
KWD13,043815,0312
KZT0,00900,0107
LBP0,00010,0021
LKR0,01010,0143
LTL1,18421,1842
LVL2,95475,5002
MAD0,42710,4923
MDL0,17460,2381
MGA0,00100,0012
MKD0,07410,0838
MMK0,00200,0025
MOP0,44800,5600
MUR0,10650,1193
MVR0,29920,3605
MXN0,22100,2619
MYR0,91511,0663
NAD0,24900,2760
NOK0,44350,4589
NPR0,03100,0425
NZD2,73422,9081
OMR11,545713,1171
PEN1,17961,3110
PHP0,07490,0870
PKR0,01630,0184
QAR1,15001,3210
ROL0,92671,0167
RON0,90321,0106
RSD0,03850,0450
RUB0,03920,0756
SAR1,13231,2871
SCP4,90005,3971
SCR0,32760,4015
SEK0,42060,4343
SGD3,17043,3565
SYP0,00020,0005
THB0,11490,1445
TJS0,40800,4530
TND1,40221,6016
TRL0,23100,3160
TRY0,22830,2855
TWD0,12590,1552
TZS0,00190,0022
VND0,00020,0002
ZAR0,24980,2871
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2022-11-30 1:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,71734,7779
EUR4,64274,7097
GBP5,37565,4500
USD4,49534,5636
AUD3,00103,0529
BGN2,37692,4051
CAD3,30803,3587
CNY0,61000,6500
CZK0,18830,1957
DKK0,62390,6337
HKD0,55840,5990
HRK0,60410,6359
HUF0,01120,0118
ILS1,29131,3651
JPY0,03230,0330
MXN0,23110,2409
NOK0,44740,4567
NZD2,77822,8345
RON0,92150,9791
RUB0,03570,0550
SEK0,42290,4321
SGD3,26313,3191
THB0,12330,1323
TRY0,23200,2529
ZAR0,25670,2753
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2022-11-30 1:10
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,70654,80154,7449
EUR4,63474,72834,6813
GBP5,35495,46315,4141
USD4,44404,53384,5164
AUD2,97413,03413,0344
CAD3,30523,37203,3571
CZK0,19040,19420,1924
DKK0,62320,63580,6295
HUF0,01140,01160,0115
JPY0,03210,03270,0327
NOK0,44720,45620,4530
SEK0,42540,43400,4294
Kursy kup. i sprz. z 2022-11-29
Kursy średnie z 2022-11-29

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,64734,8784
EUR4,49094,8490
GBP5,20955,6238
USD4,34124,6858
AUD2,91703,1429
BGN2,29492,4906
CAD3,22533,4724
CNY0,60470,6545
CZK0,18500,1993
DKK0,60650,6515
HRK0,59420,6462
HUF0,01120,0119
JPY0,03140,0338
MXN0,22760,2434
NOK0,43700,4682
RON0,91330,9878
RUB0,05480,0857
SEK0,41310,4450
TRY0,23230,2525
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999246,76287,50
Złoto - 986237,67279,67
Złoto - 916222,00255,00
Złoto - 750179,98200,50
Złoto - 585145,50158,50
Złoto - 500124,67189,00
Złoto - 37593,33134,50
Złoto - 33382,88115,00
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9251,854,00
Srebro - 8001,883,65
Platyna - 99992,50122,00
Zobacz wszystkie kursy
Kursy z 2022-11-29 23:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/PLN74 570,010074 810,7000
ETH/PLN5 485,41955 580,1766
BTC/EUR15 927,396715 959,3430
BTC/USD16 466,323316 614,3100
ETH/EUR1 177,13131 183,6058
ETH/USD1 219,36201 232,3837
ADA/PLN1,39401,4060
BCH/PLN488,3300500,0000
BTG/PLN64,030067,7700
DASH/PLN193,6100196,6600
DOGE/PLN0,45870,4654
GAME/PLN0,05200,0544
LSK/PLN3,61003,6400
LTC/PLN342,7500344,7500
XLM/PLN0,40100,4040
XRP/PLN1,80201,8110
ZEC/PLN181,4200182,9600
BTC/EUR15 927,396715 959,3430
BTC/USD16 466,323316 614,3100
ETH/EUR1 177,13131 183,6058
ETH/USD1 219,36201 232,3837
ADA/BTC0,000018790,00001881
ADA/ETH0,00030,0003
ADA/EUR0,29870,2998
ADA/GBP0,25830,2585
ADA/USD0,30920,3093
ADA/USDT0,30840,3098
BCH/BTC0,00670,0068
BCH/ETH0,09190,0924
BCH/EUR107,4000107,7000
BCH/GBP93,495693,9539
BCH/USD111,2650111,3205
BCH/USDT111,1000111,2579
BCN/BTC0,000000000,00000000
BCN/ETH0,000000020,00000003
BCN/USD0,000030000,00003100
BTG/BTC0,00090,0009
BTG/ETH0,01140,0139
BTG/EUR12,960018,0900
BTG/USD14,279714,9412
BTG/USDT12,960015,3080
DASH/BTC0,00260,0026
DASH/ETH0,03530,0355
DASH/EUR40,218543,1485
DASH/USD41,079141,0816
DASH/USDT42,808443,2761
DCR/BTC0,00120,0012
DCR/ETH0,00800,0164
DCR/USD18,785619,9656
DCR/USDT19,683220,0365
DGB/BTC0,000000450,00000045
DGB/ETH0,000006020,00000615
DGB/EUR0,00690,0077
DGB/USD0,00730,0075
DGB/USDT0,00730,0074
DOGE/BTC0,000006140,00000618
DOGE/ETH0,000046820,00004792
DOGE/EUR0,09680,0992
DOGE/GBP0,08410,0858
DOGE/USD0,10100,1014
DOGE/USDT0,10170,1020
GAME/BTC0,000000710,00000074
GAME/USDT0,01110,0126
LSK/BTC0,000047270,00004889
LSK/ETH0,00060,0007
LSK/EUR0,69600,8100
LSK/USD0,70000,8050
LSK/USDT0,79500,8060
LTC/BTC0,00460,0046
LTC/ETH0,06230,0624
LTC/EUR73,430073,4600
LTC/GBP63,350063,4700
LTC/USD75,794375,8388
LTC/USDT76,295876,5426
NEO/BTC0,00040,0004
NEO/ETH0,00550,0055
NEO/USD6,71216,7207
NEO/USDT6,67366,6930
OK/BTC0,000000370,00000039
PPC/BTC0,000021070,00002247
PPC/USD0,34000,3600
STRAT/BTC0,000002210,00000235
STRAT/ETH0,000031600,00003370
STRAT/USD0,02710,0510
XCH/BTC0,00170,0019
XCH/USD30,751030,8640
XEM/BTC0,000001970,00000197
XEM/ETH0,000026340,00002661
XEM/EUR0,03220,0326
XEM/USD0,03240,0324
XEM/USDT0,03170,0324
XLM/BTC0,000005390,00000540
XLM/ETH0,000072800,00007300
XLM/EUR0,08410,0876
XLM/GBP0,07380,0748
XLM/USD0,08870,0890
XLM/USDT0,08860,0887
XMR/BTC0,00840,0084
XMR/ETH0,11290,1132
XMR/USD137,6231137,8504
XMR/USDT137,6000137,7000
XRP/BTC0,000024160,00002419
XRP/ETH0,00030,0003
XRP/EUR0,38500,3858
XRP/GBP0,33270,3331
XRP/USD0,39770,3984
XRP/USDT0,39730,3980
XVG/BTC0,000000150,00000016
XVG/ETH0,000002040,00000209
XVG/EUR0,00240,0025
XVG/USD0,00240,0025
XVG/USDT0,00250,0025
ZEC/BTC0,00240,0024
ZEC/ETH0,03280,0330
ZEC/EUR37,872541,9678
ZEC/USD40,125040,2040
ZEC/USDT39,911040,4060
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2022-11-30 1:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.