Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,36554,46651
EUR4,25354,33741
GBP4,97215,06961
USD3,98884,08251
UAH0,08950,10751
AED1,04291,18541
AFN0,02900,03381
ALL0,04190,04781
AMD0,00980,01201
ANG1,70132,57861
AOA (100) 0,18800,2820100
ARS0,00390,01301
AUD2,55422,66971
AWG2,03002,26001
AZN2,25852,53351
BAM2,17012,41751
BBD1,91332,14671
BDT0,03760,04231
BGL2,19002,37331
BGN2,16762,36701
BHD10,000011,25001
BND2,81003,12001
BOB0,58000,63801
BRL0,79820,93201
BSD3,61004,01001
BYN1,12281,32961
BZD1,66001,87001
CAD2,87262,98301
CDF (100) 0,07800,1170100
CLP0,00380,00491
CNY0,52610,61261
COP (100) 0,10130,1170100
CRC0,00780,00861
CUP0,15000,17001
CVE0,03930,04431
CZK0,16510,17841
DKK0,50310,55371
DOP0,06800,07831
DZD0,01690,02001
EGP0,05480,13301
ETB0,04100,07401
FJD1,75001,93001
GEL1,45341,69891
GHS0,24400,30501
GMD0,06760,07431
GNF (100) 0,02430,0340100
GTQ0,44800,59891
GYD0,01200,01601
HKD0,47690,54071
HNL0,13600,17001
HRK0,53520,61151
HUF0,01060,01211
IDR (100) 0,02490,0282100
IEP4,16545,27441
ILS0,89711,14221
INR0,04520,05341
IQD (100) 0,29600,3290100
IRR (100) 0,00070,0026100
ISK0,02500,03071
JMD0,02550,03221
JOD5,50826,11521
JPY0,02580,02951
KES0,02990,03441
KGS0,04220,04661
KHR (100) 0,09700,1070100
KRW0,00290,00331
KWD11,995013,42331
KZT0,00850,00961
LAK (100) 0,01910,0210100
LBP (1000) 0,03501,90001000
LKR0,01440,01611
LSL0,14000,18601
LTL1,18421,18421
LVL2,95475,50021
LYD0,68000,77001
MAD0,41460,46781
MDL0,20090,23681
MGA (100) 0,09000,1100100
MKD0,06890,07751
MMK (100) 0,18900,2080100
MOP0,46600,49101
MUR0,08670,10211
MVR0,26550,31451
MWK (100) 0,20400,2850100
MXN0,23270,26931
MYR0,81770,90141
MZN0,04550,05851
NAD0,21800,24001
NOK0,30890,35701
NPR0,02900,03981
NZD2,36172,56771
OMR10,351211,20451
PEN1,11831,21551
PHP0,06980,07761
PKR0,01220,01371
PYG (100) 0,03770,0431100
QAR1,02911,16461
ROL0,84380,92751
RON0,83000,96001
RSD0,03530,04151
RUB0,03850,04621
RWF (100) 0,18500,2580100
SAR1,00841,13101
SCP4,43675,00671
SCR0,28810,34921
SEK0,35130,37861
SGD2,85683,07621
SYP (100) 0,00310,0092100
THB0,10840,12591
TJS0,37000,40901
TND1,21221,43371
TOP1,51001,89001
TRL0,12160,15541
TRY0,11460,18161
TWD0,12150,13631
TZS0,00150,00231
UYU0,08000,11001
UZS (100) 0,03170,0333100
VND (100) 0,01570,0181100
XPF0,03590,03951
YER (100) 0,08900,2660100
ZAR0,20500,23991
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-04-15 17:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,40964,45321
EUR4,28224,32521
GBP5,01465,06851
USD4,02604,07321
AUD2,59822,63381
BGN2,18092,22191
CAD2,92342,96001
CNY0,53740,57641
CZK0,16730,17251
DKK0,57310,58081
HKD0,49450,53031
HRK0,61090,63091
HUF0,01070,01111
ILS1,29131,36511
JPY0,02600,02671
MXN0,23420,25121
NOK0,36480,37331
NZD2,43142,46511
RON0,84760,88111
RUB0,04890,05091
SEK0,36780,37561
SGD3,05273,10611
THB0,10580,11341
TRY0,11970,12961
ZAR0,20500,21981
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-04-15 17:10
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,36234,45054,4047
EUR4,23604,32164,2851
GBP4,95675,05695,0192
USD3,97974,06014,0209
AUD2,57602,62802,6066
CAD2,89522,95362,9269
CZK0,16680,17020,1692
DKK0,56780,57920,5744
HUF0,01080,01100,0109
JPY0,02600,02660,0261
NOK0,36530,37270,3683
SEK0,36530,37270,3702
XDR5,21185,31705,2941
Kursy kup. i sprz. z 2024-04-15
Kursy średnie z 2024-04-15

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,30524,5117
EUR4,12694,4358
GBP4,83925,2003
USD3,87904,1689
AED1,03141,1640
AUD2,51892,6975
BGN2,10622,2777
CAD2,82773,0300
CNY0,53300,5758
CZK0,16340,1751
DKK0,55550,5937
HKD0,49630,5302
HRK0,55830,5834
HUF0,01050,0112
ILS1,04371,1087
JPY0,02520,0271
MXN0,23410,2507
NOK0,35660,3813
NZD2,32312,4576
RON0,82930,8953
RUB0,03560,0463
SEK0,35790,3831
SGD2,88173,0295
THB0,10600,1130
TRY0,11900,1301
ZAR0,20540,2209
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

X
CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999270,39305,50
Złoto - 986256,00310,00
Złoto - 916262,85285,00
Złoto - 750198,78223,75
Złoto - 585155,01177,50
Złoto - 500134,82171,67
Złoto - 375101,80119,00
Złoto - 33387,72104,00
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9252,534,25
Srebro - 8002,514,00
Zobacz wszystkie kursy
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/PLN264 230,3333266 294,6167
ETH/PLN12 843,976812 950,6337
BTC/EUR60 361,671760 489,3467
BTC/USD64 174,504064 284,1200
ETH/EUR2 936,20872 943,0616
ETH/USD3 120,75253 148,2200
AAVE/PLN365,6300409,5600
ADA/PLN1,92201,9340
ALGO/PLN0,73100,7360
ATOM/PLN34,000038,4900
AVAX/PLN150,6200152,1300
BAT/PLN1,05601,1050
BCC/PLN2 100,00002 127,0500
BCH/PLN2 100,00002 127,0500
BTC/PLN264 230,3333266 294,6167
BTG/PLN140,0000159,9800
CHZ/PLN0,43100,4350
COMP/PLN224,0100226,4600
DASH/PLN117,0200141,3500
DOGE/PLN0,63510,6420
DOT/PLN28,000029,8100
ENJ/PLN1,38001,5140
EOS/PLN3,06403,4990
ETH/PLN12 843,976812 950,6337
FLR/PLN0,13300,1520
FTM/PLN2,81102,8390
GAME/PLN0,03840,0399
GRT/PLN1,09501,1050
LINK/PLN57,660068,0000
LSK/PLN5,89005,9590
LTC/PLN321,0100328,8000
MATIC/PLN2,95403,0190
MKR/PLN12 405,620013 450,0000
SHIB/PLN0,000090660,00009144
SOL/PLN592,6600600,1700
TRX/PLN0,46520,4662
UNI/PLN30,700033,3700
WIS/PLN0,02530,0285
XLM/PLN0,44500,4470
XRP/PLN2,05002,1160
BTC/EUR60 361,671760 489,3467
BTC/USD64 174,504064 284,1200
ETH/EUR2 936,20872 943,0616
ETH/USD3 120,75253 148,2200
AAVE/BTC0,00130,0013
AAVE/ETH0,02730,0274
AAVE/EUR80,013380,3010
AAVE/GBP69,130069,3900
AAVE/USD84,919685,1044
AAVE/USDC85,191085,3520
AAVE/USDT84,910085,7350
ADA/BTC0,000007220,00000724
ADA/ETH0,00010,0001
ADA/EUR0,43620,4370
ADA/GBP0,37320,3738
ADA/USD0,46320,4637
ADA/USDC0,46270,4639
ADA/USDT0,46290,4637
ALGO/BTC0,000002740,00000276
ALGO/ETH0,000056400,00005669
ALGO/EUR0,16550,1664
ALGO/GBP0,14140,1417
ALGO/USD0,17580,1764
ALGO/USDC0,17640,1767
ALGO/USDT0,17640,1771
ATOM/BTC0,00010,0001
ATOM/ETH0,00260,0026
ATOM/EUR7,75007,7686
ATOM/USD8,36578,8038
ATOM/USDC8,20878,3689
ATOM/USDT8,22378,2349
AVAX/BTC0,00060,0006
AVAX/ETH0,01170,0117
AVAX/EUR34,239534,3135
AVAX/USD36,377636,4415
AVAX/USDC36,224737,3027
AVAX/USDT36,433036,4535
BAT/BTC0,000003950,00000399
BAT/ETH0,000082150,00008257
BAT/EUR0,23910,2435
BAT/USD0,25630,2570
BAT/USDT0,25600,2582
BCC/EUR480,0000540,0000
BCC/USDT505,1019536,0248
BCH/BTC0,00800,0080
BCH/ETH0,16210,1686
BCH/EUR481,1650482,0450
BCH/GBP412,8275427,3063
BCH/USD510,2197511,2250
BCH/USDC510,8900511,9100
BCH/USDT510,1898511,3444
BCN/BTC0,000000000,00000000
BCN/ETH0,000000010,00000001
BCN/USD0,000030800,00003197
BNB/BTC0,00870,0087
BNB/ETH0,17520,1789
BNB/EUR526,2300526,9700
BNB/USD556,1241556,5919
BNB/USDC557,8300559,4700
BNB/USDT556,5913557,7307
BTC/EUR60 361,671760 489,3467
BTC/GBP51 597,786751 631,1067
BTC/JPY9 868 300,00009 868 800,0000
BTC/USD64 174,504064 284,1200
BTC/USDC64 183,855064 263,5175
BTC/USDT64 067,220064 079,5967
BTG/BTC0,00050,0006
BTG/ETH0,01050,0121
BTG/EUR33,000039,8500
BTG/USD33,355837,2289
BTG/USDC15,000058,8330
BTG/USDT35,432944,0000
CHZ/BTC0,000001620,00000165
CHZ/ETH0,000033420,00003360
CHZ/EUR0,09820,0986
CHZ/GBP0,08480,0851
CHZ/USD0,10410,1047
CHZ/USDC0,10410,1047
CHZ/USDT0,10460,1049
COMP/BTC0,00080,0008
COMP/ETH0,01600,0198
COMP/EUR49,360550,0275
COMP/USD52,582052,8903
COMP/USDC52,513052,8230
COMP/USDT52,356057,9315
DAI/BTC0,000015220,00001568
DAI/ETH0,00030,0003
DAI/EUR0,94000,9450
DAI/USD0,99991,0003
DAI/USDC0,94411,0016
DAI/USDT0,99020,9980
DASH/BTC0,00040,0004
DASH/ETH0,00920,0092
DASH/EUR27,000029,8700
DASH/USD28,596228,6511
DASH/USDC26,810030,8800
DASH/USDT28,680029,0750
DCR/BTC0,00030,0003
DCR/ETH0,00220,0062
DCR/EUR18,724018,8580
DCR/USD12,748420,0121
DCR/USDT19,940021,3900
DGB/BTC0,000000200,00000021
DGB/ETH0,000003760,00000421
DGB/EUR0,01220,0123
DGB/USD0,01300,0131
DGB/USDC0,01050,0131
DGB/USDT0,01310,0131
DOGE/BTC0,000002390,00000239
DOGE/ETH0,000003250,00000389
DOGE/EUR0,14390,1441
DOGE/GBP0,12230,1341
DOGE/USD0,15250,1527
DOGE/USDC0,15110,1564
DOGE/USDT0,15270,1532
DOT/BTC0,00010,0001
DOT/ETH0,00220,0022
DOT/EUR6,39066,4051
DOT/GBP5,45005,4600
DOT/USD6,79276,8058
DOT/USDC6,80436,8127
DOT/USDT6,77456,7904
ENJ/BTC0,000005130,00000573
ENJ/ETH0,00010,0001
ENJ/EUR0,31440,3267
ENJ/USD0,35000,3669
ENJ/USDT0,33520,3944
EOS/BTC0,000011850,00001194
EOS/ETH0,00020,0002
EOS/EUR0,74850,7725
EOS/USD0,76070,7611
EOS/USDC0,74680,7792
EOS/USDT0,75550,7605
ETH/BTC0,04860,0487
ETH/EUR2 936,20872 943,0616
ETH/GBP2 508,64672 511,6267
ETH/JPY481 760,0000483 670,0000
ETH/USD3 120,75253 148,2200
ETH/USDC3 114,19973 117,6195
ETH/USDT3 116,84803 119,5134
FLR/EUR0,03050,0306
FLR/USD0,03260,0326
FLR/USDC0,03220,0330
FLR/USDT0,03180,0328
FTM/BTC0,000010600,00001062
FTM/ETH0,00020,0002
FTM/EUR0,63640,6386
FTM/USD0,67860,6800
FTM/USDC0,68010,6810
FTM/USDT0,67540,6783
GRT/BTC0,000004160,00000418
GRT/ETH0,000085540,00008607
GRT/EUR0,25090,2521
GRT/USD0,27660,2767
GRT/USDC0,26650,2673
GRT/USDT0,26560,2679
LINK/BTC0,00020,0002
LINK/ETH0,00450,0045
LINK/EUR13,087013,1080
LINK/GBP11,215011,2300
LINK/USD13,893013,9095
LINK/USDC13,900413,9318
LINK/USDT13,912213,9341
LSK/BTC0,000022260,00002248
LSK/ETH0,00040,0006
LSK/EUR1,30761,4698
LSK/USD1,42711,4328
LSK/USDC0,42961,4546
LSK/USDT1,20951,2555
LTC/BTC0,00120,0012
LTC/ETH0,02500,0250
LTC/EUR73,192273,4022
LTC/GBP63,067464,0725
LTC/USD77,841077,9000
LTC/USDC77,945078,0700
LTC/USDT77,861677,9512
MATIC/BTC0,000011080,00001111
MATIC/ETH0,00020,0002
MATIC/EUR0,66850,6700
MATIC/GBP0,57470,5765
MATIC/USD0,71000,7103
MATIC/USDC0,70360,7281
MATIC/USDT0,71170,7120
MKR/BTC0,04830,0487
MKR/ETH0,99031,0031
MKR/EUR2 914,99502 934,3700
MKR/USD3 098,30003 108,2000
MKR/USDC3 101,90003 110,0000
MKR/USDT3 098,71003 103,7500
NEO/BTC0,00030,0003
NEO/ETH0,00680,0069
NEO/EUR19,967020,0520
NEO/USD21,222121,2802
NEO/USDC21,211221,3347
NEO/USDT21,346321,3612
OKB/BTC0,00080,0008
OKB/USD53,670753,7293
OKB/USDT40,000046,9800
PPC/BTC0,000006120,00000858
PPC/USD0,47060,5659
SHIB/EUR0,000020710,00002072
SHIB/GBP0,000017690,00001771
SHIB/USD0,000021960,00002198
SHIB/USDC0,000021700,00002253
SHIB/USDT0,000021990,00002201
SOL/BTC0,00220,0022
SOL/ETH0,04600,0461
SOL/EUR135,4069135,5439
SOL/GBP118,9700119,1600
SOL/USD143,5387143,6766
SOL/USDC143,5710143,7100
SOL/USDT143,5778143,6950
TON/BTC0,00010,0001
TON/USDT7,10887,2273
TRX/BTC0,000001740,00000175
TRX/ETH0,000035830,00003592
TRX/EUR0,10760,1080
TRX/USD0,11530,1170
TRX/USDC0,11160,1144
TRX/USDT0,11370,1137
UNI/BTC0,00010,0001
UNI/ETH0,00240,0024
UNI/EUR6,96246,9871
UNI/GBP5,96005,9700
UNI/USD7,38607,4017
UNI/USDC7,39137,4090
UNI/USDT7,40607,4322
WBTC/BTC0,99881,0003
WBTC/ETH20,538920,5913
WBTC/USD64 005,105064 169,9650
WBTC/USDC63 763,000064 303,0000
WBTC/USDT61 653,513361 810,1833
WIS/USDT0,00660,0078
XCH/BTC0,00050,0013
XCH/USD30,616040,0725
XCH/USDT30,691030,7750
XEM/BTC0,000000560,00000061
XEM/ETH0,000011430,00001263
XEM/EUR0,03490,0354
XEM/USD0,03720,0374
XEM/USDC0,03320,0395
XEM/USDT0,03510,0379
XLM/BTC0,000001680,00000169
XLM/ETH0,000034490,00003468
XLM/EUR0,10120,1014
XLM/GBP0,08630,0868
XLM/USD0,10780,1079
XLM/USDC0,10480,1103
XLM/USDT0,10770,1082
XMR/BTC0,00190,0019
XMR/ETH0,03780,0389
XMR/USD120,5500120,6600
XMR/USDC118,0400128,7800
XMR/USDT120,7300121,0250
XRP/BTC0,000007660,00000767
XRP/ETH0,00020,0002
XRP/EUR0,46320,4634
XRP/GBP0,39760,4068
XRP/USD0,49050,4908
XRP/USDC0,49010,4908
XRP/USDT0,49040,4908
XVG/BTC0,000000090,00000010
XVG/ETH0,000001850,00000198
XVG/EUR0,00560,0056
XVG/USD0,00590,0060
XVG/USDC0,00590,0060
XVG/USDT0,00600,0060
ZEC/BTC0,00030,0003
ZEC/ETH0,00680,0069
ZEC/EUR18,810022,7000
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2024-04-15 17:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.