Kantorowe kursy walut

Średnie Kursy Kantorowe

KupnoSprzedaż
CHF4,66004,74251
EUR4,35064,40581
GBP5,12875,20571
USD3,87193,94141
UAH0,07360,08871
AED0,93751,07251
AFN0,02900,03381
ALL0,04540,05231
AMD0,01040,01181
ANG1,70132,57861
AOA (100) 0,17100,2570100
ARS0,00250,00291
AUD2,67522,76391
AWG1,97002,19001
AZN2,24962,41531
BAM2,19612,39821
BBD1,79002,04331
BDT0,02420,02721
BGL2,10002,29001
BGN1,81812,11791
BHD9,394710,43361
BND2,70333,06331
BOB0,19600,39201
BRL0,75560,85711
BSD2,45533,55531
BYN1,17391,37321
BZD1,66001,87001
CAD2,70082,77241
CDF (100) 0,07800,1170100
CLP0,00390,00461
CNY0,55210,60671
COP (100) 0,10240,1288100
CRC0,00860,00951
CUP0,01440,03261
CVE0,04060,04521
CZK0,17400,18471
DKK0,55850,58111
DOP0,06560,07361
DZD0,01550,02101
EGP0,07680,09401
ETB0,02200,02901
FJD1,63001,81001
GEL1,39501,56001
GHS0,26400,33101
GIP4,49004,99001
GMD0,06760,07431
GNF (100) 0,02430,0340100
GTQ0,38100,53301
GYD0,01200,01601
HKD0,49190,50761
HNL0,13600,17001
HRK0,57980,64431
HUF0,01140,01261
IDR (100) 0,02110,0262100
IEP4,16545,27441
ILS1,25031,28961
INR0,03860,04411
IQD (100) 0,24500,2950100
IRR (100) 0,00090,0019100
ISK0,02200,03001
JMD0,02250,02711
JOD5,03835,61461
JPY0,02430,02561
KES0,02970,03411
KGS0,04640,04911
KHR (100) 0,09530,1117100
KRW0,00280,00311
KWD11,083012,62531
KZT0,00840,00941
LAK (100) 0,01840,0202100
LBP (1000) 0,03200,03601000
LKR0,01140,01411
LSL0,14000,18601
LTL1,02091,22921
LVL2,95475,50021
LYD0,68000,77001
MAD0,41200,47541
MDL0,21430,24781
MGA (100) 0,08000,0930100
MKD0,07060,07901
MMK (100) 0,05000,1900100
MOP0,39900,53701
MUR0,07930,09281
MVR0,19970,25761
MWK (100) 0,20400,2850100
MXN0,20890,22461
MYR0,92211,01311
MZN0,04550,05851
NAD0,23400,25801
NGN (100) 0,22800,2560100
NOK0,38660,39821
NPR0,01980,03121
NZD2,14612,31611
OMR9,471110,26781
PEN1,16491,27501
PHP0,06100,06851
PKR0,01050,01451
PYG (100) 0,04620,0528100
QAR0,97271,08751
ROL0,82000,85001
RON0,80110,87871
RSD0,03600,04171
RUB0,04150,04651
RWF (100) 0,18500,2580100
SAR0,94651,05591
SCP4,64145,12901
SCR0,28550,34431
SEK0,36950,38881
SGD2,87083,08281
SYP (100) 0,32620,6523100
THB0,11280,12231
TJS0,32000,43001
TND1,22281,39141
TOP1,51001,89001
TRL0,08030,08631
TRY0,07740,08791
TTD0,23820,46821
TWD0,11540,13011
TZS0,00150,00191
UYU0,08000,11001
UZS (100) 0,03250,0350100
VND (100) 0,01530,0165100
XCD1,38001,53001
XPF0,03610,03971
YER (100) 0,08900,2660100
ZAR0,23600,23871
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2026-10-12 4:00
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Internetowe kursy walut

Średnie Kursy Internetowe

KupnoSprzedaż
CHF4,69614,73671
EUR4,36494,40671
GBP5,15625,20811
USD3,89163,93681
AUD2,71172,75331
BGN2,14802,17141
CAD2,72622,76461
CNY0,57230,59671
CZK0,17680,18291
DKK0,58330,59051
HKD0,45450,47161
HRK0,61090,63091
HUF0,01190,01211
ILS0,98571,02971
JPY0,02450,02521
MXN0,18400,19741
NOK0,40570,41231
NZD2,20322,25291
RON0,81010,83521
RUB0,04890,05091
SEK0,38820,39481
SGD2,83682,88451
THB0,10850,11631
TRY0,07430,08461
ZAR0,21610,23111
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2026-10-12 4:40
[+] Więcej kursów

Kalkulator Walutowy

X
CHF PLN

Wykres Kursów Średnich

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Bankowe kursy walut

Kursy Walut NBP

KupnoSprzedażŚredni
CHF4,64524,73904,6946
EUR4,33464,42224,3775
GBP5,11615,21955,1655
USD3,87193,95013,9022
AUD2,69242,74682,7227
CAD2,71872,77372,7426
CZK0,17780,18140,1797
DKK0,57990,59170,5856
HUF0,01190,01210,0120
JPY0,02450,02500,0247
NOK0,40440,41260,4077
SEK0,38760,39540,3917
XDR5,24405,35005,2903
Kursy kup. i sprz. z 2026-10-09
Kursy średnie z 2026-10-09

[+] Więcej kursów

Średnie Kursy Bankowe

KupnoSprzedaż
CHF4,62504,7899
EUR4,17714,5480
GBP4,97925,3726
USD3,75784,0711
AED0,99871,1271
AUD2,62472,8319
BGN2,10972,2627
CAD2,64092,8492
CNY0,56340,6014
CZK0,17300,1868
DKK0,56440,6089
HKD0,48090,5139
HRK0,49920,5453
HUF0,01150,0125
ILS1,23251,3224
JPY0,02370,0257
MXN0,20460,2252
NOK0,39330,4246
NZD2,13172,2551
RON0,78810,8551
RUB0,04420,0474
SEK0,37430,4090
SGD2,97473,1272
THB0,11280,1202
TRY0,07600,0826
ZAR0,22760,2467
Zobacz wszystkie waluty
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów Bankowych

X
CHF PLN

Wykres Kursów NBP

Wykres Kursów Bankowych

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kursy metali szlachetnych

Średnie Kursy Metali

KupnoSprzedaż
Złoto - 999425,08442,00
Złoto - 986292,50377,50
Złoto - 916446,00482,00
Złoto - 750326,43395,00
Złoto - 585254,14309,00
Złoto - 500234,00294,00
Złoto - 375175,80199,33
Złoto - 333153,17179,67
Srebro - 9991,552,20
Srebro - 9254,256,00
Srebro - 8004,037,80
Zobacz wszystkie kursy
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
gram PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Kryptowaluty

Kryptowaluty - Kursy Srednie

KupnoSprzedaż
BTC/EUR74 749,482574 799,1550
BTC/USD83 828,093383 836,9200
ETH/EUR2 273,59002 275,9740
ETH/USD2 551,02672 551,1500
XRP/EUR1,25421,2543
XRP/USD1,40701,4070
BTC/EUR74 749,482574 799,1550
BTC/USD83 828,093383 836,9200
ETH/EUR2 273,59002 275,9740
ETH/USD2 551,02672 551,1500
XRP/EUR1,25421,2543
XRP/USD1,40701,4070
AAVE/BTC0,00200,0020
AAVE/EUR151,3200151,4050
AAVE/USD169,6830169,7090
AAVE/USDT169,4183170,1550
ADA/BTC0,000002980,00000299
ADA/ETH0,000098000,00009810
ADA/EUR0,22250,2226
ADA/USD0,24950,2497
ADA/USDC0,24960,2500
ADA/USDT0,24980,2501
ALGO/BTC0,000001520,00000152
ALGO/EUR0,11330,1134
ALGO/USD0,12700,1271
ALGO/USDC0,12700,1274
ALGO/USDT0,12740,1276
APT/EUR0,80390,8049
APT/USD0,90260,9030
APT/USDC0,89790,8999
APT/USDT0,90020,9032
ARB/EUR0,17760,1777
ARB/USD0,19600,1961
ARB/USDC0,19570,1964
ARB/USDT0,19600,1968
ASTER/EUR0,63830,6395
ASTER/USD0,76000,7603
ASTER/USDC0,71500,7156
ASTER/USDT0,71690,7176
ATOM/BTC0,000022700,00002281
ATOM/EUR1,70201,7060
ATOM/USD1,90161,9029
ATOM/USDC1,90801,9110
ATOM/USDT1,91001,9117
AVAX/BTC0,00010,0001
AVAX/EUR9,72639,7298
AVAX/USD10,896510,9000
AVAX/USDC10,888010,9100
AVAX/USDT10,909910,9230
AXS/EUR1,11221,1173
AXS/USD1,24791,2531
AXS/USDC1,24301,2500
AXS/USDT1,24081,2530
BAT/EUR0,14140,1420
BAT/USD0,15860,1594
BAT/USDT0,15870,1602
BCH/BTC0,00340,0034
BCH/EUR255,5400255,8100
BCH/USD286,0133286,3423
BCH/USDC285,8325286,4050
BCH/USDT286,3575286,7175
BERA/USD0,25160,2529
BERA/USDC0,22580,2263
BERA/USDT0,22370,2239
BNB/BTC0,00900,0090
BNB/EUR672,0800672,4500
BNB/USD752,0500752,0800
BNB/USDC753,3350753,7525
BNB/USDT753,8767754,7733
BTC/EUR74 749,482574 799,1550
BTC/GBP63 334,730063 354,1500
BTC/USD83 828,093383 836,9200
BTC/USDC83 798,697683 857,2490
BTC/USDT83 875,991783 886,9400
CC/EUR0,11220,1123
CC/USD0,12620,1263
CC/USDT0,12630,1265
CHZ/EUR0,01400,0141
CHZ/USD0,01580,0158
CHZ/USDC0,01570,0157
CHZ/USDT0,01580,0158
COMP/EUR22,330022,4500
COMP/USD25,080025,1100
COMP/USDC24,780024,9500
COMP/USDT25,096325,1137
CRO/EUR0,05450,0546
CRO/USD0,06690,0669
CRO/USDC0,06070,0608
CRO/USDT0,06140,0615
DASH/BTC0,00060,0006
DASH/USD52,290052,3200
DASH/USDT52,475052,6700
DGB/USD0,00440,0045
DGB/USDT0,00350,0035
DOGE/BTC0,000001030,00000104
DOGE/EUR0,07740,0774
DOGE/USD0,08680,0868
DOGE/USDC0,08660,0867
DOGE/USDT0,08690,0869
DOT/BTC0,000014830,00001485
DOT/EUR1,10621,1069
DOT/USD1,24041,2425
DOT/USDC1,23951,2415
DOT/USDT1,24271,2437
ENA/EUR0,21180,2119
ENA/USD0,23880,2390
ENA/USDC0,22330,2238
ENA/USDT0,23860,2403
ENJ/EUR0,02840,0285
ENJ/USDT0,03200,0321
ENS/EUR5,58205,6130
ENS/USD6,99007,0000
ENS/USDC6,28806,3230
ENS/USDT6,31386,3245
ETH/BTC0,03040,0305
ETH/EUR2 273,59002 275,9740
ETH/GBP1 915,06001 915,5000
ETH/USD2 551,02672 551,1500
ETH/USDC2 549,82812 551,9821
ETH/USDT2 554,23672 554,5200
FET/BTC0,000002820,00000283
FET/EUR0,21070,2108
FET/USD0,23640,2366
FET/USDC0,23750,2379
FET/USDT0,23600,2376
FIL/EUR1,10001,1020
FIL/USD1,23581,2380
FIL/USDC1,23101,2341
FIL/USDT1,24051,2411
FLOW/USD0,03520,0356
FLOW/USDT0,03530,0354
FLR/EUR0,00620,0062
FLR/USD0,00700,0070
FLR/USDT0,00670,0071
GALA/EUR0,00220,0022
GALA/USD0,00230,0023
GALA/USDC0,00240,0024
GALA/USDT0,00240,0024
GLM/USD0,12420,1252
GLM/USDT0,13400,1342
GRAM/USDC1,43901,4410
GRAM/USDT1,44021,4434
GRT/EUR0,02470,0248
GRT/USD0,02770,0278
GRT/USDC0,02760,0279
GRT/USDT0,02770,0278
HBAR/BTC0,000001110,00000112
HBAR/EUR0,08350,0836
HBAR/USD0,09360,0936
HBAR/USDC0,09350,0937
HBAR/USDT0,09390,0939
HYPE/EUR77,327077,3430
HYPE/USD86,680086,6900
HYPE/USDC86,839086,8810
HYPE/USDT86,840086,8500
ICP/BTC0,000040640,00004093
ICP/EUR3,11283,1175
ICP/USD3,43303,4350
ICP/USDC3,47303,4810
ICP/USDT3,49473,4969
IMX/EUR0,17030,1711
IMX/USD0,19070,1919
IMX/USDT0,18960,1937
INJ/BTC0,000093130,00009336
INJ/EUR6,96806,9750
INJ/USD7,81177,8345
INJ/USDC8,01608,0320
INJ/USDT7,79307,8547
JTO/EUR0,49950,5005
JTO/USD0,52740,5286
JTO/USDC0,55980,5624
JTO/USDT0,55680,5623
JUP/EUR0,32650,3268
JUP/USD0,36610,3663
JUP/USDC0,36530,3668
JUP/USDT0,36530,3680
KNC/EUR0,12160,1221
KNC/USD0,13630,1370
KNC/USDT0,13690,1386
KSM/EUR4,54004,5600
KSM/USD5,07305,1140
KSM/USDT5,09805,1225
LDO/EUR0,39480,3958
LDO/USD0,44390,4442
LDO/USDC0,44100,4427
LDO/USDT0,44140,4421
LINK/BTC0,00020,0002
LINK/ETH0,00520,0052
LINK/EUR11,919311,9280
LINK/GBP10,087010,0960
LINK/USD13,361013,3630
LINK/USDC13,355613,3766
LINK/USDT13,378313,3880
LSK/EUR0,19820,1987
LSK/USDT0,23120,2314
LTC/BTC0,00080,0008
LTC/ETH0,02540,0255
LTC/EUR57,846757,9017
LTC/USD64,925664,9642
LTC/USDC64,775365,0068
LTC/USDT64,921164,9329
MANA/EUR0,08710,0875
MANA/USD0,09780,0983
MANA/USDC0,09770,0982
MANA/USDT0,09810,0982
MNT/USD0,56530,5655
MNT/USDT0,56000,5716
MOVE/USDT0,00920,0092
NEAR/BTC0,000069650,00006983
NEAR/EUR5,19595,1999
NEAR/USD5,82785,8310
NEAR/USDC5,81125,8185
NEAR/USDT5,81675,8353
NEO/EUR2,38102,3860
NEO/USD2,67202,6780
NEO/USDC2,59482,6069
NEO/USDT2,62002,6275
ONDO/EUR0,46350,4638
ONDO/USD0,51960,5198
ONDO/USDT0,51770,5231
OP/EUR0,12630,1266
OP/USD0,14130,1414
OP/USDC0,14200,1425
OP/USDT0,14130,1417
PEPE/EUR0,000003740,00000374
PEPE/USD0,000004180,00000419
PEPE/USDC0,000004180,00000419
PEPE/USDT0,000004190,00000420
POL/EUR0,09170,0918
POL/USD0,10270,1028
POL/USDC0,10270,1030
POL/USDT0,10300,1031
PYTH/EUR0,07060,0708
PYTH/USD0,07920,0793
PYTH/USDC0,07800,0783
PYTH/USDT0,07930,0795
QNT/USDT238,6753238,9630
RAY/EUR2,19702,1990
RAY/USD1,94661,9526
RAY/USDC2,43772,4453
RAY/USDT2,47732,5015
SAND/EUR0,05780,0580
SAND/USD0,06460,0648
SAND/USDC0,06490,0661
SAND/USDT0,06480,0652
SEI/EUR0,06230,0624
SEI/USD0,06990,0700
SEI/USDT0,07000,0700
SHIB/EUR0,000004870,00000487
SHIB/USD0,000005450,00000546
SHIB/USDC0,000005460,00000549
SHIB/USDT0,000005470,00000548
SNX/EUR0,21840,2191
SNX/USD0,24170,2441
SNX/USDT0,24490,2458
SOL/BTC0,00130,0013
SOL/ETH0,04390,0439
SOL/EUR99,962399,9693
SOL/USD111,9959112,0254
SOL/USDC112,0800112,0900
SOL/USDT112,0758112,1080
STX/EUR0,34570,3461
STX/USD0,36320,3635
STX/USDT0,39050,3908
SUI/EUR0,99530,9970
SUI/USD1,12041,1206
SUI/USDC1,12161,1220
SUI/USDT1,11731,1178
TAO/EUR261,9304262,0062
TAO/USD301,9800302,0400
TAO/USDT295,0050295,0800
THETA/USD0,22700,2282
THETA/USDC0,22310,2242
THETA/USDT0,22560,2258
TIA/EUR0,51310,5136
TIA/USD0,44140,4415
TIA/USDC0,57480,5758
TIA/USDT0,59370,5938
TRX/BTC0,000003940,00000395
TRX/ETH0,00010,0001
TRX/EUR0,29480,2948
TRX/USD0,33730,3376
TRX/USDC0,33030,3307
TRX/USDT0,33080,3309
UNI/BTC0,000091600,00009180
UNI/EUR6,84926,8550
UNI/USD7,70037,7053
UNI/USDC7,66747,6834
UNI/USDT7,67347,7077
VET/EUR0,00710,0071
VET/USDT0,00790,0080
WBTC/BTC0,99691,0006
WLD/EUR0,48970,4907
WLD/USD0,53370,5340
WLD/USDC0,56350,5640
WLD/USDT0,55590,5563
XCH/USD1,59603,2000
XLM/BTC0,000002400,00000241
XLM/EUR0,17970,1799
XLM/USD0,20160,2017
XLM/USDC0,20180,2025
XLM/USDT0,20180,2021
XMR/BTC0,00640,0065
XMR/USDT534,8700534,9100
XRP/BTC0,000016780,00001680
XRP/ETH0,00060,0006
XRP/EUR1,25421,2543
XRP/USD1,40701,4070
XRP/USDC1,40671,4073
XRP/USDT1,40901,4093
XTZ/BTC0,000003550,00000358
XTZ/EUR0,28370,2843
Zobacz wszystkie waluty
Kursy z 2026-10-12 4:30
[+] Więcej kursów

Kalkulator Kursów

X
BTC PLN

Wykres Kursów

Serwis www.kursarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność prezentowanych danych. Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.